Speelschema WK voetbal 2014

Brazilië opent het WK voetbal op 12 juni 2014 met een wedstrijd tegen Kroatië. Oranje treft Spanje in de eerste groepswedstrijd.

banner_oranje.png

Het Nederlands elftal speelt op vrijdag 13 juni zijn eerste wedstrijd duel in Salvador.

Een overzicht van de volledige loting en het speelschema.

 

 

Overzicht WK-loting
Positie
Groep A
Groep B
Groep C
Groep D
1
Brazilië
Spanje
Colombia
Uruguay
2
Kroatië
NEDERLAND
Griekenland
Costa Rica
3
Mexico
Chili
Ivoorkust
Engeland
4
Kameroen
Australië
Japan
Italië

Positie
Groep E
Groep F
Groep G
Groep H
1
Zwitserland
Argentinië
Duitsland
België
2
Ecuador
Bosnië-Herzegovina
Portugal
Algerije
3
Frankrijk
Iran
Ghana
Rusland
4
Honduras
Nigeria
Verenigde Staten
Zuid-Korea

 

Volledig speelschema WK 2014 (Tijden zijn Nederlandse tijd)

Donderdag 12 juni

Groep A
Brazilië
Kroatië
22.00 uur, São Paulo
Vrijdag 13 juni
Groep A
Mexico
Kameroen
18.00 uur, Natal
Groep B
Spanje
Nederland
21.00 uur, Salvador
Groep B
Chili
Australië
24.00 uur, Cuiaba
Zaterdag 14 juni
Groep C
Colombia
Griekenland
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep D
Uruguay
Costa Rica
21.00 uur, Fortaleza
Groep D
Engeland
Italië
24.00 uur, Manaus
Zondag 15 juni
Groep C
Ivoorkust
Japan
03.00 uur, Recife
Groep E
Zwitserland
Ecuador
18.00 uur, Brasilia
Groep E
Frankrijk
Honduras
21.00 uur, Porto Alegre
Groep F
Argentinië
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Rio de Janeiro
Maandag 16 juni
Groep G
Duitsland
Portugal
18.00 uur, Salvador
Groep F
Iran
Nigeria
21.00 uur, Curitiba
Groep G
Ghana
Verenigde Staten
24.00 uur, Natal
Dinsdag 17 juni
Groep H
België
Algerije
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep A
Brazilië
Mexico
21.00 uur, Fortaleza
Groep H
Rusland
Zuid-Korea
24.00 uur, Cuiaba
Woensdag 18 juni
Groep B
Australië
Nederland
18.00 uur, Porto Alegre
Groep B
Spanje
Chili
21.00 uur, Rio de Janeiro
Groep A
Kameroen
Kroatië
24.00 uur, Manaus
Donderdag 19 juni
Groep C
Colombia
Ivoorkust
18.00 uur, Brasilia
Groep D
Uruguay
Engeland
21.00 uur, São Paulo
Groep C
Japan
Griekenland
24.00 uur, Natal
Vrijdag 20 juni
Groep D
Italië
Costa Rica
18.00 uur, Recife
Groep E
Zwitserland
Frankrijk
21.00 uur, Salvador
Groep E
Honduras
Ecuador
24.00 uur, Curitiba
Zaterdag 21 juni
Groep F
Argentinië
Iran
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep G
Duitsland
Ghana
21.00 uur, Fortaleza
Groep F
Nigeria
Bosnië-Herzegovina
24.00 uur, Cuiaba
Zondag 22 juni
Groep H
België
Rusland
18.00 uur, Rio de Janeiro
Groep H
Zuid-Korea
Algerije
21.00 uur, Porto Alegre
Groep G
Verenigde Staten
Portugal
24.00 uur, Manaus
Maandag 23 juni
Groep B
Australië
Spanje
18.00 uur, Curitiba
Groep B
Nederland
Chili
18.00 uur, São Paulo
Groep A
Kameroen
Brazilië
22.00 uur, Brasilia
Groep A
Kroatië
Mexico
22.00 uur, Recife
Dinsdag 24 juni
Groep D
Italië
Uruguay
18.00 uur, Natal
Groep D
Costa Rica
Engeland
18.00 uur, Belo Horizonte
Groep C
Japan
Colombia
22.00 uur, Cuiaba
Groep C
Griekenland
Ivoorkust
22.00 uur, Fortaleza
Woensdag 25 juni
Groep F
Nigeria
Argentinië
18.00 uur, Porto Alegre
Groep F
Bosnië-Herzegovina
Iran
18.00 uur, Salvador
Groep E
Honduras
Zwitserland
22.00 uur, Manaus
Groep E
Ecuador
Frankrijk
22.00 uur, Rio de Janeiro
Donderdag 26 juni
Groep G
Verenigde Staten
Duitsland
18.00 uur, Recife
Groep G
Portugal
Ghana
18.00 uur, Brasilia
Groep H
Zuid-Korea
België
22.00 uur, São Paulo
Groep H
Algerije
Rusland
22.00 uur, Curitiba
Vrijdag 27 juni
Rustdag
Zaterdag 28 juni
AF 1
Winnaar groep A
Tweede groep B
18.00 uur, Belo Horizonte
AF 2
Winnaar groep C
Tweede groep D
22.00 uur, Rio de Janeiro
Zondag 29 juni
AF 3
Winnaar groep B
Tweede groep A
18.00 uur, Fortaleza
AF 4
Winnaar groep D
Tweede groep C
22.00 uur, Recife
Maandag 30 juni
AF 5
Winnaar groep E
Tweede groep F
18.00 uur, Brasilia
AF 6
Winnaar groep G
Tweede groep H
22.00 uur, Porto Alegre
Dinsdag 1 juli
AF 7
Winnaar groep F
Tweede groep E
18.00 uur, São Paulo
AF 8
Winnaar groep H
Tweede groep G
22.00 uur, Salvador
Woensdag 2 juli
Rustdag
Donderdag 3 juli
Rustdag
Vrijdag 4 juli
KF 1
Winnaar AF 5
Winnaar AF 6
18.00 uur, Rio de Janeiro
KF 2
Winnaar AF 1
Winnaar AF 2
22.00 uur, Fortaleza
Zaterdag 5 juli
KF 3
Winnaar AF 7
Winnaar AF 8
18.00 uur, Brasilia
KF 4
Winnaar AF 3
Winnaar AF 4
22.00 uur, Salvador
Zondag 6 juli
Rustdag
Maandag 7 juli
Rustdag
Dinsdag 8 juli
HF 1
Winnaar KF 2
Winnaar KF 1
22.00 uur, Belo Horizonte
Woensdag 9 juli
HF 2
Winnaar KF 4
Winnaar KF 3
22.00 uur, São Paulo
Donderdag 10 juli
Rustdag
Vrijdag 11 juli
Rustdag
Zaterdag 12 juli
Troostfinale
Verliezer HF 1
Verliezer HF 2
22.00 uur, Brasilia
Zondag 13 juli
Finale
Winnaar HF 1
Winnaar HF 2
21.00 uur, Rio de Janeiro